MERSİN GÜLNAR TONER KARTUŞ ALIM SATIM MERKEZİ

New product

MERSİN GÜLNAR TONER  ve KARTUŞ MERKEZİ

Her marka ve model yazıcı toner ve kartuş alımını yapıyoruz. Stok fazlası ve kullanmadığınız orjinal kutulu veya kutusuz kartuş, toner, spot toner, orjinal toner, yazıcı ve bilgisayar malzemelerini değerinde ve nakit olarak alıyoruz. Fiyat için lütfen bizi arayın.

Daha Fazla Detaylar

Daha Fazla Bilgi

MERSİN GÜLNAR TONER ve KARTUŞ ALIM SATIM MERKEZİ

ELİNİZDEKİ STOK FAZLASI ÜRÜNLERİ NAKİT ÖDEYEREK SATIN ALIYORUZ.

Elinizde bulunan her türlü kartuş ve tonerlerinizi değerinde nakit olarak satın alıyoruz. Stok fazlası ve kullanmadığınız kartuş, toner, spot toner, orjinal toner, yazıcı ve bilgisayar malzemeleri yerinde, değerinde ve nakit olarak alıyoruz. Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ORJİNAL TONERLERİNİZ ALINIR

ORJİNAL KARTUŞLARINIZ ALINIR

KUTUSU AÇILMAMIŞ TONERLERİNİZ ALINIR

KUTUSU AÇILMAMIŞ KARTUŞLARINIZ ALINIR

KUTUSU AÇILMIŞ TONERLERİNİZ ALINIR

KUTUSU AÇILMIŞ KARTUŞLARINIZ ALINIR

KULLANILMAYAN YAZICILARINIZ ALINIR

ESKİ LAZER YAZICILARINIZ ALINIR

KULLANILMAMIŞ BİLGİSAYAR SARF MALZEMELERİNİZ ALINIR

toner alınır

HİZMETLERİMİZ

 • LAZER YAZICI ALIMI
 • ORJİNAL TONER ALIMI
 • SPOT TONER ALIMI
 • PLOTTER KARTUŞ ALIMI
 • ORJİNAL KARTUŞ ALIMI
 • SPOT KARTUŞ ALIMI
 • İSTANBUL BAHÇELİEVLER TONER KARTUŞ DOLUMU
 • İSTANBUL BAKIRKÖY TONER KARTUŞ DOLUMU
 • İSTANBUL BAĞCILAR TONER KARTUŞ DOLUMU
 • İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE TONER KARTUŞ DOLUMU
 • İSTANBUL GÜNGÖREN TONER KARTUŞ DOLUMU
 • BİLGİSAYAR MALZEMELERİ ALIMI

spot toner alınır

TONERLERİNİZİ DEĞERİNDE VE NAKİT OLARAK ALIYORUZ

Toner kartuş alımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Adresimize teslim edilecek olan toner ve kartuş ürünlerinin avantajlı fiyatları kurumsal müşterilerimiz içinde geçerlidir. Toner alımı, ürünlerin kontrolleri yapılarak, Toner alım şartlarımızda belirtilen şartlar altında yapılmaktadır. Tonerlerin kutuları zarar görmeyecek şekilde muhafaza etmenizi ve gönderirken sağlam bir şekilde ambalaj yapmanızı tavsiye ederiz. Kutulu toner ve kartuşlarınızın kutusunun açılması veya kargoda zarar görmesi tonerin değerini düşürecektir

toner alıcısı

KARTUŞLARINIZI DEĞERİNDE VE NAKİT OLARAK ALIYORUZ

Kullanılmamış kartuş alımı yapmaktayız. Kartuşlarınızı adresimize kendiniz getirebilir veya il dışında iseniz anlaşmalı kargomuzla gönderebilirsiniz. Kartuş alımı, ürünlerin kontrolleri yapılarak, Kartuş Toner alım şartlarımızda belirtilen şartlar altında yapılmaktadır. Kartuşların kutuları zarar görmeyecek şekilde muhafaza etmenizi ve gönderirken kargoda zarar görmeyecek şekilde sağlam bir şekilde ambalaj yapmanızı tavsiye ederiz. Kutulu toner ve kartuşlarınızın kutusunun açılması veya kargoda zarar görmesi değerini düşürecektir.

Kullanılmamış kartuş ve toner ürünlerinizi çöpe atmayın, firmamız kartuş ve tonerlerinizi değerinde almaktadır. Her türlü bilgisayar ve yazıcı sarf malzemelerinizi satın alarak değerlendirebiliyoruz. Firmamız toner ve kartuşlarınıza en uygun fiyatları vermektedir. Kartuş ve toner ürün model ve kodlarını belirterek bize liste halinde modellerini ve resimlerini whatsapp veya e-posta ile gönderiniz. Ürünlerinizi 2.el alım fiyatları size bildirilecektir. Satmak istemeniz haline adresimize getirebilirsiniz veya İstanbul içinde adresinizden biz gelip alıyoruz. Alım şartlarımızda uygun olan ürünler, adresinizde kontrolleri yapılarak teslim alabilmekteyiz. İstanbul dışındaki müşterilerimiz ürünleri anlaşmalı kargo firmamız ile bize ücretsiz gönderebilirler. ürünler bize ulaştıktan sonra orjinallikleri ve kutu hasarları kontrol edilecek bedelleri nakden veya banka havalesi ile hesabınıza ödenecektir.

ikinci el toner alımı

2. EL LASER YAZICI ALIMI / SATIMI

2. El laser yazıcılarınızı satın alıyoruz. laser yazıcınızı satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lazer yazıcılarınızı tamir ediyoruz. Eğer yazıcılarınızı satmak isterseniz alımını yapıyoruz. Her türlü sarf malzemesini satıyoruz.

Not: mürekkepli inkjet yazıcıların 2.el piyasası yoktur. Mürekkepli yazıcıların tamiri ve 2.el satışı olmamaktadır. o nedenle mürekkepli yazıcıları almıyoruz. Fabrikadan sürekli besleme tank sistemi takılı olan yazıcılarınız arızası olmaması durumunda alınabilmektedir.